Charming & Contemporary Old Montreal Suites
Volwassenen:
Kinderen:
Ages of children:
Ontvang de realtime prijzen en kameropties voor uw data.
Overzicht
Dit 91 m² Charming & Contemporary Old Montreal Suites appartement is binnen 5 loopafstand van AURA Basilique in de wijk Old Montreal. Het appartement ligt op een steenworp afstand van Basiliek van Notre-Dame en beschikt over een complete keuken met een magnetron, een waterkoker en een koelkast.
Locatie
Deze 1-badkamer accommodatie ligt 5 minuten loopafstand van conferentiecentrum van Montreal en direct aan Square-Victoria-OACI metrostation. Het appartement is dicht bij Museum voor Archeologie en Geschiedenis van Montreal en biedt een gemakkelijke wandeling van 10 minuten naar het centrum van Montréal. Gibbys serveert Canadese gerechten en bevindt zich op ongeveer 200 meter verderop.
Vervoer
De luchthaven Montréal Saint-Hubert Longueuil bevindt zich op een afstand van 20 km van het appartement.
Bezienswaardigheden in de buurt
Op loopafstand van enkele minuten van het 2-slaapkamer Charming & Contemporary Old Montreal Suites appartement vindt u kunst- en cultuurcentrum Place des Arts.
Kamers
Bedden, voorzien van veren kussens, donzen/veren kussens en dikke donzen kussens, staan voor het gebruik van de gasten. Een apart toilet en een douche zijn aanwezig in dit appartement.
Ontspanning & Wellness
The apartment provides guests with een terras.
Kamers & Beschikbaarheid
Appartement met 2 slaapkamers
Impressies
Als je op zoek bent naar een hotel dat perfect is voor een ontspannen vakantie in Montréal, dan is deze accommodatie de juiste keuze. Een van de grootste pluspunten van het hotel is het gratis Wi-Fi-netwerk in de openbare ruimtes. Dit stelt je in staat om eenvoudig contact te houden met vrienden en familie, of om je reisplannen bij te werken zonder extra kosten. Bovendien biedt het hotel handige voorzieningen zoals een elektrische waterkoker en kookgerei. Dit betekent dat je zelf eenvoudige maaltijden kunt bereiden, wat niet alleen kosten bespaart, maar ook de kans biedt om de lokale ingrediënten uit de nabijgelegen markten te gebruiken.
Daarnaast zijn de moderne voorzieningen, zoals de flatscreen-tv en de beschikbaarheid van babybedjes, andere aantrekkelijke aspecten van het hotel. De flatscreen-tv zorgt ervoor dat je na een lange dag van sightseeing kunt ontspannen met je favoriete programma’s. Voor gezinnen is de mogelijkheid om een babybedje aan te vragen een duidelijk voordeel, waardoor je je kinderen in een veilige en comfortabele omgeving kunt laten slapen. Met al deze hoogtepunten biedt het hotel een geweldige mix van comfort en functionaliteit, wat het een ideale keuze maakt voor elke reiziger die Montréal wil ontdekken.
Faciliteiten
Dineren
- Elektrische waterkoker
- Droger
- Keukengerei
Algemeen
- Gratis WiFi in openbare ruimtes
Faciliteiten voor kinderen
- Ledikanten/ Babybedden
Faciliteiten
Dineren
- Elektrische waterkoker
- Droger
- Keukengerei
Algemeen
- Gratis WiFi in openbare ruimtes
Faciliteiten voor kinderen
- Ledikanten/ Babybedden
Kamerfaciliteiten
- Eettafel
Badkamer
- Wasmachine
- Gratis toiletartikelen
Media
- Flat-screen TV
Decor
- Parketvloer
Toeristische attracties in Montréal
Toeristische attracties in Montréal
Lokale bezienswaardigheden
- 2.4 km 1.5 mi Museum van Montreal voor Schone Kunsten
- 910 m 2986 ft Gemeentehuis
- 2.5 km 1.6 mi casino in Montreal
- 1.7 km 1 mi McCord Museum McGill University
- 1.3 km 0.8 mi kunst- en cultuurcentrum Place des Arts
- 1.3 km 0.8 mi sportcomplex Centre Bell
- 1.2 km 0.7 mi La Ville Souterraine
- 470 m 1542 ft Basiliek van Notre-Dame
Zich verplaatsen
- 640 m 2100 ft Square-Victoria-OACI
- 710 m 2329 ft Place d'Armes
- 1.1 km 0.7 mi Bonaventure
- 1.2 km 0.7 mi Champ-de-Mars
- 1.3 km 0.8 mi Tyrolienne MTL Zipline
- 800 m 2625 ft Terminus Mansfield
- 890 m 2920 ft Megabus
- 2.3 km 1.4 mi Station Centrale
- 2.4 km 1.5 mi Montreal Station Centrale
Dineropties
- 50 m 164 ft Cafe Titanic
- 140 m 459 ft Bocata Restaurant Bar a Vin
- 190 m 623 ft Restaurant Holder
- 120 m 394 ft Barroco
- 100 m 328 ft Marche de la Villette
- 240 m 787 ft Garde Manger
- 30 m 98 ft Flyjin
Veelgestelde vragen
"Is er gratis Wi-Fi in Charming & Contemporary Old Montreal Suites?"
Internet is gratis beschikbaar in Charming & Contemporary Old Montreal Suites.
"Welke attracties liggen er in de buurt van Charming & Contemporary Old Montreal Suites?"
Populaire plekken in de buurt van Charming & Contemporary Old Montreal Suites zijn onder andere de Maria Koningin der Wereld Kathedraal Basiliek, de Mont Royal, het Place des Arts.
"Waar is Charming & Contemporary Old Montreal Suites gelegen?"
Charming & Contemporary Old Montreal Suites is in de Old Montreal wijk van Montréal gesitueerd, op 15-minuten loopafstand tot de Mont Royal.
"Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van Charming & Contemporary Old Montreal Suites?"
Restaurants in de buurt van Charming & Contemporary Old Montreal Suites zijn onder andere Europea en Jerome Ferrer Europea restaurants, gelegen op ongeveer 12 minuten lopen.
"Biedt het appartement parkeergelegenheid?"
Ja, het appartement biedt een privéparkeerplaats in de buurt aan.
"Hoeveel kost het om bij Charming & Contemporary Old Montreal Suites te verblijven?"
Een overnachting in Charming & Contemporary Old Montreal Suites kost $1731.
Samenvatting
| ✔️ Beoordeling | 8.7 / 10 |
| 🏷️ Min Prijs | $1731 |
| ⭐ Gastenscore | 12 |
| 📍 Bezienswaardigheden in de buurt | Museum van Montreal voor Schone Kunsten , Gemeentehuis , casino in Montreal |